ATLETIČARKE TRENERI I VOLONTERI GALERIJA SLIKA

Odličan nastup naših atletičara u Bratislavi na atletskom dvoranskom mitingu


Poslije dvije godine uspješno smo obnovili suradnju sa Slovačkim atletskim savezom.
Zahvaljujući velikoj pomoći našeg Hrvatskog atletskog saveza osoba s invaliditetom koji je snosio troškove donacijske vožnje autobusom našeg donatora,
tvrtke Darojković promet, ponovo smo bili gosti Slovačkog atletskog saveza.

U suradnji sa Atletskim klubovima osoba s invaliditetom iz Velike Gorice, USPON, i Rijeke, SRCE, 40 članova tri kluba sa svojim trenerima i pratiocima postigli su odlične rezultate i neki su već sada najavili rezultate koji bi ih mogli odvesti i na Paraolimpijske igre u Rio. Uz već provjerenog reprezentativca našeg kluba, Marijana Presečana koji je 5.ti na svjetskoj rang listi, ubrzo bi se na istoj mogla naći i naša nova članica Eva Blažević u kat. 41,niski rastom, koja je bacila kuglu na respektabilnih 5,71m.

Uz ugodnu atmosferu na putu i odlično druženje obnovili smo i odličnu suradnju s našim domaćinom a naši novi članovi su se odlično upoznali s radom našeg kluba.


Galerija Slika
Pozivnica
Rezultati


    KORISNIČKI KUTAK

NEWSLETTER PRIJAVA :

Za  primanje novosti  vezanih uz našu ponudu
  Unesite e-mail adresu:

cert
Sponzori